Actueel weer Zeist (Hoge Dennen)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:40 uur
| Temperatuur | 20.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.7 km/u uit N |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 37.4 km/u om 15:55 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 06:27 u |
| Maximum temp. | 22.3 °C om 14:42 u |
| Windchill | 20.3 °C |
| Hitte index | 20.3 °C |
| Dauwpunt | 0.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 27.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:02 u |