Actueel weer Odijk
Laatste update: 2026-04-30 om 17:39 uur
| Temperatuur | 20.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.3 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 33.3 km/u om 14:10 u |
| Minimum temp. | 6.9 °C om 06:36 u |
| Maximum temp. | 20.6 °C om 17:07 u |
| Windchill | 20.4 °C |
| Hitte index | 23.7 °C |
| Dauwpunt | -0.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 24.0 % |
| Zonnestraling | 382.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 827.0 W/m2 om 14:00 u |
| UV index | 3.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 11:55 u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:01 u |