Actueel weer Den Dolder
Laatste update: 2026-04-30 om 17:12 uur
| Temperatuur | 20.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.5 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 12:06 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 04:54 u |
| Maximum temp. | 21.1 °C om 15:55 u |
| Windchill | 20.9 °C |
| Hitte index | 18.5 °C |
| Dauwpunt | -1.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 23.0 % |
| Zonnestraling | 251.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 828.0 W/m2 om 12:54 u |
| UV index | 0.5 |
| Max. UV index | 2.6 om 12:26 u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:03 u |