Actueel weer Werkhoven
Laatste update: 2026-04-30 om 17:30 uur
| Temperatuur | 20.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.9 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 28.3 km/u om 11:22 u |
| Minimum temp. | 7.6 °C om 06:35 u |
| Maximum temp. | 20.3 °C om 16:31 u |
| Windchill | 20.2 °C |
| Hitte index | 23.1 °C |
| Dauwpunt | -4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 18.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:56 u |
| Zon onder | 20:49 u |