Actueel weer Woudenberg
Laatste update: 2026-04-30 om 17:32 uur
| Temperatuur | 20.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.9 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 11:52 u |
| Minimum temp. | 7.6 °C om 06:14 u |
| Maximum temp. | 21.0 °C om 16:43 u |
| Windchill | 20.5 °C |
| Hitte index | 18.7 °C |
| Dauwpunt | 1.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 28.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:02 u |