Actueel weer Amersfoort (Schuilenburg)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:37 uur
| Temperatuur | 20.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.9 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 31.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 7.6 °C om 06:25 u |
| Maximum temp. | 20.8 °C om 16:47 u |
| Windchill | 20.7 °C |
| Hitte index | 20.7 °C |
| Dauwpunt | 1.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 27.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:01 u |