Actueel weer Maarn (noord)
Laatste update: 2026-04-29 om 22:10 uur * gegevens meer dan 19 uur oud!
| Temperatuur | 13.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.0 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 7.1 °C om 06:40 u |
| Maximum temp. | 19.0 °C om 16:50 u |
| Windchill | 13.5 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 0.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 40.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:13 u |
| Zon onder | 21:00 u |