Actueel weer Amersfoort Soesterkwartier
Laatste update: 2026-04-30 om 17:40 uur
| Temperatuur | 21.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.3 km/u uit NNO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 38.9 km/u om 12:31 u |
| Minimum temp. | 7.9 °C om 06:38 u |
| Maximum temp. | 22.8 °C om 16:01 u |
| Windchill | 21.3 °C |
| Hitte index | 23.5 °C |
| Dauwpunt | -2.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 20.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:02 u |