Actueel weer Wijk bij Duurstede (Horden)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:35 uur
| Temperatuur | 20.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.1 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 40.7 km/u om 13:06 u |
| Minimum temp. | 9.1 °C om 06:32 u |
| Maximum temp. | 21.2 °C om 17:13 u |
| Windchill | 20.8 °C |
| Hitte index | 23.9 °C |
| Dauwpunt | -0.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 24.0 % |
| Zonnestraling | 489.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 798.0 W/m2 om 13:33 u |
| UV index | 1.2 |
| Max. UV index | 3.9 om 13:14 u |
| Zon op | 06:53 u |
| Zon onder | 21:44 u |