Actueel weer Wijk bij Duurstede (Stenen)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:35 uur
| Temperatuur | 22.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.4 km/u uit ZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.3 hPa |
| Barometer trend | vallend |
| Maximale windsnelheid | 41.8 km/u om 11:20 u |
| Minimum temp. | 8.3 °C om 06:45 u |
| Maximum temp. | 22.6 °C om 17:35 u |
| Windchill | 22.6 °C |
| Hitte index | 22.6 °C |
| Dauwpunt | 0.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 23.0 % |
| Zonnestraling | 520.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 828.0 W/m2 om 14:01 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 3.8 om 14:32 u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:01 u |