Actueel weer Soestdijk
Laatste update: 2026-04-30 om 17:30 uur
| Temperatuur | 21.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.8 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.5 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 12:24 u |
| Minimum temp. | 6.6 °C om 05:06 u |
| Maximum temp. | 22.3 °C om 15:59 u |
| Windchill | 20.6 °C |
| Hitte index | 23.9 °C |
| Dauwpunt | -1.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 22.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:10 u |
| Zon onder | 21:02 u |