Actueel weer Hoogland
Laatste update: 2026-04-30 om 17:32 uur
| Temperatuur | 21.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 16:16 u |
| Minimum temp. | 7.6 °C om 06:43 u |
| Maximum temp. | 22.3 °C om 16:15 u |
| Windchill | 21.9 °C |
| Hitte index | 19.8 °C |
| Dauwpunt | -0.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 22.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:02 u |