Actueel weer De Bilt (KNMI)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:00 uur
| Temperatuur | 19.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 29.9 km/u uit O |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1025.8 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 12:22 u |
| Minimum temp. | -9.6 °C om 07:44 u |
| Maximum temp. | 31.1 °C om 15:22 u |
| Windchill | 19.0 °C |
| Hitte index | 19.0 °C |
| Dauwpunt | -3.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 20.0 % |
| Zonnestraling | 642.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 964.0 W/m2 om 15:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:03 u |