Actueel weer Nieuwegein (Doorslag)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:38 uur
| Temperatuur | 22.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.7 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 19.3 km/u om 11:03 u |
| Minimum temp. | 8.6 °C om 07:12 u |
| Maximum temp. | 22.6 °C om 16:46 u |
| Windchill | 22.2 °C |
| Hitte index | 20.4 °C |
| Dauwpunt | 0.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 24.0 % |
| Zonnestraling | 485.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 784.0 W/m2 om 13:33 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 3.1 om 12:59 u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 21:03 u |