Actueel weer Montfoort
Laatste update: 2026-04-30 om 17:36 uur
| Temperatuur | 21.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.0 km/u uit O |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 40.3 km/u om 12:58 u |
| Minimum temp. | 6.8 °C om 06:18 u |
| Maximum temp. | 21.9 °C om 17:08 u |
| Windchill | 21.6 °C |
| Hitte index | 21.6 °C |
| Dauwpunt | 0.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 24.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:03 u |