Actueel weer IJsselstein (Oost)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:35 uur
| Temperatuur | 19.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit Z |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.7 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 07:03 u |
| Minimum temp. | 8.8 °C om 07:03 u |
| Maximum temp. | 19.8 °C om 17:27 u |
| Windchill | 19.8 °C |
| Hitte index | 19.8 °C |
| Dauwpunt | 0.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 27.0 % |
| Zonnestraling | 487.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 838.0 W/m2 om 13:25 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 21:02 u |