Actueel weer Maarssen
Laatste update: 2026-04-30 om 17:34 uur
| Temperatuur | 21.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 16.3 km/u om 16:54 u |
| Minimum temp. | 7.9 °C om 06:29 u |
| Maximum temp. | 22.3 °C om 16:49 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 20.4 °C |
| Dauwpunt | -0.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 23.0 % |
| Zonnestraling | 407.7 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 732.7 W/m2 om 11:44 u |
| UV index | 3.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 11:44 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:04 u |