Actueel weer LopikCabauw (KNMI)
Laatste update: 2026-04-30 om 17:20 uur
| Temperatuur | 19.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.1 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 19.5 °C |
| Hitte index | 19.5 °C |
| Dauwpunt | -1.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 24.0 % |
| Zonnestraling | 548.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 21:02 u |