Actueel weer Kamerik
Laatste update: 2026-04-21 om 11:50 uur * gegevens meer dan 221 uur oud!
| Temperatuur | 10.4 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.7 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.6 km/u om 11:25 u |
| Minimum temp. | 5.6 °C om 07:47 u |
| Maximum temp. | 10.4 °C om 11:46 u |
| Windchill | 8.8 °C |
| Hitte index | 10.4 °C |
| Dauwpunt | 3.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | 689.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 689.0 W/m2 om 11:49 u |
| UV index | 3.1 |
| Max. UV index | 3.1 om 11:41 u |
| Zon op | 06:30 u |
| Zon onder | 20:48 u |