Actueel weer Woerden
Laatste update: 2026-04-30 om 17:40 uur
| Temperatuur | 19.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 18.9 km/u uit OZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 43.4 km/u om 16:16 u |
| Minimum temp. | 8.8 °C om 06:30 u |
| Maximum temp. | 20.0 °C om 17:02 u |
| Windchill | 19.8 °C |
| Hitte index | 19.8 °C |
| Dauwpunt | 1.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 30.0 % |
| Zonnestraling | 471.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 788.0 W/m2 om 14:07 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | 2.7 om 13:27 u |
| Zon op | 07:53 u |
| Zon onder | 20:00 u |